• Thiesen Keene posted an update 3 months, 1 week ago

    Google,

    Bulut İnteraktif Web Site Tasarımı yılından itibaren hareketli öncelikli indekslemeye geçtiğini duyurdu. İnternet kullanan insanların çoğunun artık hareketli cihazları tercih ettiğini düşünürsek bu kararı vermekte olabildiğince haklı gözüküyorlar. Bu nedenle hareketli uyumlu tasarım yaptırmak oldukça önemli.

    Mobil ahenkli sürdürmek için de Responsive eş tasarıma ehil olmanız gerekiyor. Responsive tasarıma iye site, telefon, tablet ve elektronik beyin gibi cihazlarda insicamlı müşterek şekilde, herhangi benzer kayma veya bozukluk olmadan gözükmelidir.

    Tasarım sayılmazsa İnternet sitesinin oldukça çabuk açılması da gerekiyor. akıbet dönemde şiddet oldukça önemli önem taşıyor. Yapılan aynı araştırmaya nazaran eğer İnternet siteniz 3 saniye içerisinde açılmazsa makro eş korkuya sebep oluyormuş. Bu da doğal olarak sitenize methal sayısının azalmasına sebep oluyor.

    Google’ın ehemmiyet verdiği bir öbür etken okunuşu Kullanıcı Deneyimi TasarımıUX Design. Kullanıcı deneyimine uygun, hedefleri net olan internet sitesi tasarımları sayfanıza gelen ziyaretçilerin daha uzun süre sitenizde gezinmesini sağlar. Bu da katıksız olarak Google eliyle yararlı bir kez sinyal olarak algılanır.

CONTACT ME

I'm not available right now. But you can send me an email and I'll get back to you, asap.

Sending

©2019  FreedomsRoad.org / Steve Davis

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account