• Thiesen Keene posted an update 4 months, 1 week ago

    Google, 2018 yılından itibaren hareketli öncelikli indekslemeye geçtiğini duyurdu. İnternet kullanan insanların çoğunun bundan sonra taşınabilir cihazları tercih ettiğini düşünürsek bu kararı vermekte oldukça haklı gözüküyorlar. Bu nedenle hareketli mevzun tasar çizim yaptırmak olabildiğince önemli.

    Mobil mevzun sarhoş olmak yoluna de Responsive birleşik tasarıma malik olmanız gerekiyor. Responsive tasarıma iye site, telefon, tablet okunuşu bilgisayar gibi cihazlarda rabıtalı eş şekilde, herhangi eş kayma yahut bozukluk olmadan gözükmelidir.

    Tasarım sayılmazsa İnternet sitesinin olabildiğince çabuk açılması da gerekiyor. uç dönemde sürat olabildiğince büyük ehemmiyet taşıyor. Yapılan müşterek araştırmaya nazaran eğer İnternet siteniz 3 saniye içerisinde açılmazsa önemli aynı korkuya sebep oluyormuş. Bu da doğal olarak sitenize girizgâh sayısının azalmasına sebep oluyor.

    Google’ın önem verdiği tek başka etmen de Kullanıcı Deneyimi TasarımıUX

    Bulut İnteraktif Web Tasarım Hizmetleri . Kullanıcı deneyimine uygun, hedefleri safi olan internet sitesi tasarımları sayfanıza gelen ziyaretçilerin daha derinlemesine müddet sitenizde gezinmesini sağlar. Bu da katıksız olarak Google türünden yararlı benzer sinyal olarak algılanır.

CONTACT ME

I'm not available right now. But you can send me an email and I'll get back to you, asap.

Sending

©2019  FreedomsRoad.org / Steve Davis

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account